Internetowy zawrót głowy

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).

Wielka renoma pendrive

pendrive
Author: Trust
Source: Trust
Choć pendrive od dawna nie jest niusem, to nadal cieszy się olbrzymią renomą.


Pendrive to świetny nośnik pamięci. Jest poręczny, pojemny i odporny.

Dobry pendrive

Życie w epoce cyfryzacji wymaga często bezzwłocznego dostępu do głównych danych. Przenośne nośniki i pendrive poprawiają transfer danych a także służą jako bezpieczne magazyny zdjęć, plików, filmów. Jak jednak je wyselekcjonować, aby następnie nie żałować?

Zadbaj o bezpieczeństwo plików w swojej firmie

SuperSpeed USB 3.0 All-in-1 Card Reader
Author: Trust
Source: Trust
W dzisiejszych czasach na znacznie szerszą skalę miewamy do czynienia z zupełnie innym rodzajem przestępczości zorganizowanej. Gdyż współcześnie każdy Polak mocniej wystawiony jest na niebezpieczeństwo w internecie niż na ulicy.

Jak zapewnić sobie przyjemne chłodzenie w lato na poddaszu?

klimatyzacja na poddaszu
Dla każdej osoby posiadającej domek jednorodzinny, z poddaszem lato potrafi prezentować się jako swego typu podróż przez rozpaloną pustynię. Poddasza stanowią punkt, w jakim nagromadza się dodatnia temperatura unosząca się z dołu domu jak i z góry w skutek nierzadkich upałów.

Jak prawidłowo właściciele firm będą mogli rozliczyć wykorzystywanie prywatnych samochodów w celach firmowych.

odwzorowanie - firma
Author: Junta de Andalucía
Source: http://www.flickr.com
Wykorzystanie pojazdów prywatnych w celach firmowych obwarowane jest odpowiednimi regulacjami. Na dzień dzisiejszy przedsiębiorcy mają dwie możliwości żeby wszystko było legalnie, czyli albo wprowadzić samochód do ewidencji środków trwałych, lub też używać prywatnego samochodu, a wszelkie rozliczać za pomocą kilometrówki.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »

Dla zalogowanych