Przykładowe testy sprzętu

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).

Dostęp do Internetu w Polsce.

Łącze internetowe
Wg danych na koniec roku 2013 roku w kraju dostęp do Internetu ma zaledwie 70% mieszkańców, pomimo iż dziś praktycznie nie ma prawdopodobnie już miasta bez dostępu do sieci. Bez względu na to czy mówimy o dużych aglomeracjach jak Katowice czy małych miasteczkach jak Myślenice, wszędzie znajdziemy możliwość wyboru przynajmniej kilku operatorów, którzy chętnie zaoferują nam dostęp do Internetu.

Na czym polega outsourcing usług informatycznych?

praca
Author: montillon.a
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach prawie każda dziedzina naszego codziennego funkcjonowania, każdy biznes jest oparty w większym bądź też mniejszym stopniu na coraz bardziej rozbudowanych systemach IT.

Co to są w dodatku jak pracują wirtualne systemy call center?

call center
Author: Senado Federal
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie sieciowe systemy call center okazały się bardzo korzystnym tematem. Czym jest tego typu system call center? Prosto tłumacząc to jest system, który jest zamontowany bezpośrednio do danej spółki, a dokładniej w jej siedzibie.

W jaki sposób przygotować aplikację mobilną ? Na co należy zwrócić uwagę?

szkolenie testowania aplikacji mobilnych
Author: Klimatop
Source: www.klimatop.pl
Testowanie aplikacji mobilnych nie jest tym samym, czym jest testowanie aplikacji internetowych. Różnice znajdziemy na praktycznie wszystkich poziomach. Bardzo często testy funkcjonalne opierają się na kontrolowaniu interakcji użytkowników, wiadomo przecież, iż inaczej wygląda sprawdzenie bankowej aplikacji, a zupełnie inaczej społecznościowej aplikacji.

Bpm soa jest ukierunkowany na wymagania danego użytkownika

odkurzacz
Author: MIKI Yoshihito
Source: http://www.flickr.com
Nawet gdy spoglądamy na zakłady z tej samej branży, to może się okazać, że mają one inne wymagania oraz oczekiwania. Przez to właśnie oferując im różnego typu rozwiązania informatyczne, trzeba tak wszystko przygotować, aby jak dokładniej pasowały do konkretnej firmy i wypełniały jej wszelkie oczekiwania.


Bpm soa to rozbudowany system


Musimy zaznaczyć, że w firmach ważne jest połączenie wszelkich działów, tak żeby na każdym etapie można było kontrolować ich działania.

Pages

Dla zalogowanych