Zobacz nowości ze świata techniki

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).

Gadżety, dzięki jakim ma się możliwość zadbać o swoje bezpieczeństwo – jak wskazane jest je kupować?

gps
Author: Tony Webster
Source: http://www.flickr.com
Obecnie ma się do wykorzystania wiele ciekawych rozwiązań, jakie pozwalają dużo lepiej zadbać o swoje bezpieczeństwo. To dosyć istotne, wobec tego nie można się dziwić, że dużo osób chętnie z nich korzysta. Przykładem mogą być między innymi różnego rodzaju kamery, jakie są zakładane na ulicach, w sklepach lub nawet na obszarach prywatnych posesji. Zainteresowaniem charakteryzują się w dodatku również atrapy kamery zewnętrznej, które w prawdzie nie nagrywają obrazu, ale wiernie udając prawdziwą kamerę, mogą zniechęcić potencjalnych złodziei.

Co to są w dodatku jak pracują wirtualne systemy call center?

call center
Author: Senado Federal
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie sieciowe systemy call center okazały się bardzo korzystnym tematem. Czym jest tego typu system call center? Prosto tłumacząc to jest system, który jest zamontowany bezpośrednio do danej spółki, a dokładniej w jej siedzibie.

Produkty dla gałęzi przemysłu

przygotowanie do obróbki cnc
Author: zombieite
Source: http://www.flickr.com
Aparatura produkcyjna jest ważnym składnikiem linii montażowych. Od jakości wykonania części uzależniona jest ciągłość toków wytwórczych oraz bezpieczeństwo ludzi i infrastruktury technicznej. Na armaturę przemysłową składa się mnóstwo różnorodnych elementów wspartych przez mechanizmy automatyki.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »

Dla zalogowanych