Zobacz nowości ze świata techniki

Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).

Zakupy za granicą i w Polsce

Bezpieczne zakupy przez internet
Author: iStock
Source: iStock
W czasie najnowszych technologii i ograniczonego czasu coraz częściej kupujemy w sieci. Ułatwiamy sobie życie poprzez sprzedaż internetową. Dzięki najnowszym usługom zakupy w Niemczech czy innych kraju nie są już problemem.

Na cóż winni zostać przygotowani różni twórcy?

sigma 17-70 dc os hsm
Author: Manuel
Source: http://www.flickr.com
Twórcą jest tego typu persona, jaka tworzy sztukę. Czym zatem jest twórczość? Okazuje się, iż to nie tylko Filmy czy utwory muzyczne. To wyłącznie w najwyższym stopniu popularne jej formy.

Teraźniejsze, duże fabryki bywają całkowicie skomputeryzowane

system wizyjny
Author: Purmo
Source: Purmo
Dawniej, niezwykle bardzo dużo czynności było wykonywanych wysiłkiem ludzkich rąk, a nadzór nad starannym ich wykonaniem też sprawowali ludzie.


Z upływem lat i coraz większym rozwojem techniki, praca człowieka w coraz większym stopniu okazywała się zastępowana przez komputery.

Etui na smartphony doskonałym zabezpieczeniem

sieci
Author: Marco Verch
Source: http://www.flickr.com
Telefony dotykowe są niezwykle czułe i jednocześnie mniej uodpornione na wszelakie uszkodzenia od telefonów tradycyjnych. Jest to właśnie powód mający związek z ważną kwestią – zakupem właściwego etui na własnego smartfona.

Jakiego rodzaju możliwości będzie obecnie dawać rzeczywistość wirtualna, plusy kamer nagrywających w technologii 360.

kamera
Author: Sinchen.Lin
Source: http://www.flickr.com
Rzeczywistość wirtualna po raz pierwszy się pojawiła w latach dziewięćdziesiątych. Już wtedy bowiem w sprzedaży ukazały się pierwsze okulary, które miały przenosić graczy wirtualnej rzeczywistości. Tym sposobem możliwe było zaobserwowanie wszystkich wydarzeń w taki sposób, jakby widziało się wszystko naprawdę.

Usługi oferowane w serwisie komputerowym - sprawdź różne opcje

komputer
Author: Cory M. Grenier
Source: http://www.flickr.com
Serwis komputerów to miejsce, gdzie dostarcza się przyrząd w przypadku wystąpienia uszkodzenia albo usterki. Jest to również punkt, gdzie dokonuje się wszelkich usług konserwacyjnych i zabezpieczających związanych z komputerami i pochodnymi urządzeniami. Ogólnie obecnie coraz mniej ludzi jest w stanie wyobrazić sobie codzienność bez urządzeń komputerowych.

Pages

1 2 3 4 5 6 7 8 9 next › last »

Dla zalogowanych