Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Aktualne kanały komunikacji

Wynalezienie telefonu w bardzo duży sposób zmieniło świat, wywarło wpływ praktycznie na wszelkie sfery naszego życia. Oprócz tego sprawiło, że zrodziło się mnóstwo nowych sfer codziennego życia.


Nie da się przecenić wpływu, jaki usprawnienie komunikowania się na odległość, czyli wynalezienie telefonu wywiera na życie każdego z nas. Tak wygodny i bardzo szybki przepływ informacji nie miał miejsca kiedykolwiek wcześniej.

Na tej stronie jest dużo praktycznych wiadomości, ale szybko zobacz także dodatkowe szczegóły w serwisie (http://gohero.pl/dron-dji-mavic-air-2). One również są bez wątpienia warte uwagi.

Dawniej ludzie całymi tygodniami wyczekiwali na list, na wiadomości od swoich bliskich umierając przy tym ze zdenerwowania, zwłaszcza, jeśli na przykład oczekiwali na wieści z frontu. Wtedy komunikacja była zawsze, o ile da się tak powiedzieć, jednostronna: jedna strona pisała list, następnie go wysyłała i po kilku tygodniach jego adresat miał możliwość zapoznawania się z jego treścią. Zanim do pierwszego nadawcy dotarła jego odpowiedź, minęły następne miesiące. W ten sposób prowadzenie energicznej konwersacji było praktycznie niemożliwe. Dlatego właśnie telefon tak dalece zrewolucjonizował naszą egzystencję: okazało się, iż możemy naprawdę porozmawiać z bliskimi na całym globie i to w rzeczywistym czasie. Jeśli pragnęliśmy się czegoś dowiedzieć, starczyło wykręcić numer, aby już po paru minutach posiadać upragnione wiadomości.


ulica Piotrkowska
Author: Bruce Guenter
Source: http://www.flickr.com


Chociaż aparat telefoniczny wymyślono prawie dwa wieki wstecz nadal jest to urządzenie, jakie ewoluuje. Starczy popatrzeć na ogromny rozwój firm telekomunikacyjnych, na to, że współcześnie niemalże każdy z nas posiada nieustannie przy sobie telefon komórkowy, poprzez co o każdej porze wszyscy mogą się z nami skontaktować.
Poza tym telefon spowodował pojawienie się nowoczesnych metod sprzedaży wykorzystujących jego zdobycze, jak przykładowo systemy call center. Do tej pory komunikacja jeszcze nigdy nie była realizowana na taką skalę.

Dla zalogowanych