Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Aranżacja oświetlenia w klubach

Od czego zależne jest to, czy dany klub nie narzeka na brak klientów czy też grozi mu zamknięcie? Jeżeliby się nad tym trochę zastanowić, z pewnością jesteśmy w stanie podać sporo przyczyn.


W tym tekście skupimy się nad tym, jak ogromny wpływ na sukces lokalu ma właściwe oświetlenie.


naświetlacze ledowe
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com


Reflektory LED PAR, bo to o nich mowa, z pewnością stanowią nieodzowny element wyposażenia każdej dyskoteki (dowiedz się więcej o ledach par). Niewiele osób wie, jak istotne w życiu każdego człowieka jest oświetlenie. Najlepsze jest to słoneczne - nie tylko umożliwia ono odkładanie się w naszym ciele witaminy D, ale również normuje nasz cykl dobowy. Jednakże oświetlenie ma znacznie zróżnicowane cele. Warto pamiętać o tym, w jak wielkim stopniu wpływa ono na nasze samopoczucie. Przykładowo rozproszone światło w pubie zachęca do intymnych rozmów, a ostre oświetlenie w klubie, na przykład nowoczesne reflektory PAR - do szalonej zabawy.

Jeśli pragniesz zdobyć równie fascynujące informacje na przedstawiany temat, to przenieś się do źródła (https://c-l.pl/), który skupia wartościowe wiadomości w odniesieniu do prezentowanego problemu.

Jeśli światło jest tak intensywne, nikomu nie przychodzi ochota na rozmowy, wszyscy chcą szalonej zabawy. Tego typu reflektory posiadają wymienne funkcje kolorystyczne, poprzez co doskonale sprawdzą się podczas niemalże każdej imprezy, uproszczając tworzenie dowolne atmosfery.


przemysł
Author: VLCinéaste
Source: http://www.flickr.com


Planując oświetlenie w zarządzanym przez nas lokalu należy pamiętać, że nie wolno przesadzić: jeśli będzie za ciemno, klienci mogą czuć się niepewnie, mieć jakieś obawy przed odwiedzeniem tego miejsca (reflektor par). Jeśli natomiast zainwestujemy w rzęsiste oświetlenie, na przykład instalując naświetlacze ledowe w ogromnej ilości, nie stworzymy przyjaznej atmosfery, a nasi klienci będą się czuć jak na sali operacyjnej.
Planując wymianę oświetlenia opłaca się porozmawiać z fachowcem w tej kwestii oraz prosić go o radę. Dzięki niej na pewno uda nam się stworzyć właściwie oświetlone wnętrze, które przyciągnie klientów.

Dla zalogowanych