Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Czy Xbox jest świetną konsolą do zabawy?

Można w sumie powiedzieć, że teraz konsola o nazwie Xbox jest najwspanialsza na świecie. Jednakże to naturalnie nie jest czysto obiektywna opinia, trudno szukać tutaj również jakiejś reklamy. To najzwyczajniej w świecie czysto subiektywna opinia do której to dosłownie każdy mieszkaniec Polski ma prawo.

Xbox One
Author: ビッグアップジャパン
Source: http://www.flickr.com
Bardzo cieszy, iż tak bardzo chętnie kupujemy konsole do grania amerykańskiego producenta, ponieważ to sprawia automatycznie, że nasz kraj staje się bardziej poważnym rynkiem. Na ten przykład xbox 360 cena będzie bardziej korzystna, akurat z uwagi na większy popyt.W takim razie to niejako w interesie konsolarzy jest to, aby reklamować wśród własnych znajomych ową konsolę. W sumie to tego typu teksty również są w stanie sporo dać, a przynajmniej miejmy taką nadzieję. Jak to się mówi - nadzieja umiera jako ostatnia, zapewne każdy kojarzy to powiedzenie.

Według bardzo wielu graczy xbox-y, chociaż wiadoma sprawa, że ma wady, posiada niesamowity atut, a mianowicie rozchodzi się o grafikę. Można powiedzieć, iż konsolarz mocniej wyczulony na akurat kwestię grafiki nawet nie będzie myślał, że czymś OK jest to, aby zakupić jakąś inną konsolę. Zresztą niech nikt nie sugeruje, iż Xbox służy tylko do grania. No co jak co, lecz najnowsze Xboxy to coś dużo więcej. Doceńmy Xboxy!

Przykładowo konsole do gier xbox 360 gwarantuje miłośnikom muzyki odtwarzanie muzyki. Co z jakością? Cóż, standard muzyki jest niesamowity, co do tego ciężko miewać jakieś wątpliwości. Fajnie, że są takowe, jakże wielofunkcyjne sprzęty, bo to znacząca oszczędność pieniędzy oraz m2t czytniki kodów miejsca w pokoju.

Oczywiście także dla fanów dobrego filmu można powiedzieć coś miłego: bez cienia wątpliwości jest tak, że jeżeli będziemy pragnęli zobaczyć sobie jakiś film w technologii Blue-Ray, będziemy mieli możliwość bez żadnego problemu spełnić tę zachciankę. Co jak co, ale to w zasadzie dzisiaj taki standard, iż konsole takie jak xbox360 nie są tylko i wyłącznie do gier. Co niektórym miłośnikom gier, tak jakby konserwatystom, to się pewnie nie spodoba, lecz postępu nie da się zatrzymać.

Dla zalogowanych