Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Dostęp do Internetu w Polsce.

Liderem w liczącej blisko 40 000 mieszkańców miejsko-wiejskiej gminie Myślenice (woj. małopolskie) jest przedsiębiorstwo "NET-KOM". Ofertę zamieszono na stronie . Wskazany oferent zajmuje się dostarczaniem internetu na terenie Myślenic i sąsiednich miejscowości jak Zawada, Bysina, Borzęta, Jasienica czy Polanka. W planach jest poszerzenie zakresu oferty i zasięgu (na Osieczany, Łętownię czy Jawornik) swojej działalności ale już w tej chwili rozszerza ofertę dostarczając oprócz Internetu w różnych konfiguracjach (do 20 Mega bitów), także usługi telefoniczne stając się konkurentem na lokalnym rynku dla gigantów telefonicznych dzięki niskim, konkurencyjnym cenom.Internet mobilny czy stacjonarny?

Niebawem zapomnimy o wtyczkach internetowych!
Author: nkom
Dzięki p.h.u. net-kom mieszkańcy Myślenic mogą liczyć na znaczne obniżenie stawek na internet i voip gdyż pojawienie się nowego gracza powoduje obniżenie cen na lokalnym rynku. Dziś duża część firm posiada Internet w telefonie w pakiecie od swojego operatora gsm. Ale limit transferu często wystarcza wyłącznie na sprawdzenie email czy pogody. Dopóki nie znikną te ograniczenia odbiorcy chętnie będą sięgać po stacjonarny będący zdecydowanie stabilniejszy i oferujący większe prędkości niż mobilny. Internet mobilny jest często jedynym wyborem dla osób, które nie mają dostępu do szerokopasmowego dostępu do Internetu przy wykorzystaniu infrastruktury sieci lokalnej lub kablowej czy innej formie przede wszystkim ze względu na bark infrastruktury (światłowodów), czy brak połączenia telefonicznego – poza tym jego użytkownicy muszą się liczyć z gorszym zasięgiem w lokalu lub koniecznością zakupu dodatkowych urządzeń wzmacniających sygnał dla odbiorców znajdujących się w dużych odległościach od nadajnika. Dlatego Internet stacjonarny o prędkości pobierania 2 mega, (wysyłanie 500 kilobajtów) będzie rozsądniejszym pomysłem niż mobilny. Dodatkowo Internet (TVK - telewizja wrocław) stacjonarny nie posiada limitu transferu danych i jest oferowany zwykle z routerem.

Dla zalogowanych