Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Funkcjonalne portale internetowe

Projektowanie portali internetowych, które generują zyski, wymaga sporej wiedzy. Od kilku lat dużo się mówi o funkcjonalności serwisów www, ponieważ nowo powstające strony, nie rzadko bywają jej pozbawione.
E-biznes, internet
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Funkcjonalność stron www, to w naszym kraju całkiem świeży, ale dynamicznie rozwijający się temat. Coraz więcej firm uświadamia sobie konieczność zbudowania czytelnych i łatwych w obsłudze stron www. Odpowiednie proporcje i skoncentrowanie się na najistotniejszych sprawach jest sekretem do funkcjonalnej strony głównej.

Strona główna jest pierwszą i często jedyną szansą na przyciągnięcie uwagi użytkownika. Jest zarówno mapą, jak i drogowskazem witryny internetowej. Korzyści płynące z posiadania dobrej pierwszej strony, wychodzą poza dochód osiągany za pośrednictwem internetu.

Czy zamieszczony tu post zdaje się być intrygujący? Masz ochotę poznać dużo wiadomości na zbliżony temat? Zatem idź tu używane laptopy opole i czytaj następny wątek.

Jest ona bowiem wizytówką firmy, którą klienci zapamiętują nawet, jeśli sama transakcja nie zostanie zrealizowana za pomocą internetu. Dobrze zaprojektowana pierwsza strona, powinna zawierać takie elementy jak: logo, nazwę i opis firmy, menu główne wskazujące główne kategorie, wyszukiwarkę serwisu oraz aktualności.internet
Author: TwojaBateria.pl
Source: TwojaBateria.pl
Nawigacja na portalu internetowym, to bardzo istotny element funkcjonalności stron www. To wirtualne prowadzenie użytkowników za rękę i pomaganie im w odnalezieniu tego, czego szukają w serwisie. Obszary nawigacyjne powinny znajdować się w łatwo zauważalnych miejscach. Ludzie intuicyjnie szukają menu, przeważnie na górze i po lewej stronie. Poza tym, menu powinno mieć właściwą kolejność i hierarchię oraz czytelny krój pisma.

Tworzeniem profesjonalnych portali internetowych, zajmuje się agencja interaktywna. Jeśli myślimy o budowie dobrze prosperującego portalu, najlepiej udać się do takiej agencji. Poprawa funkcjonalności portali internetowych, przyczynia się do ułatwienia nawigowania po serwisie, zwiększenia satysfakcji użytkowników, zwiększenia odwiedzin oraz wzrostu zaufania do serwisu i firm które z nim współpracują.

Sprawdź też jak zoptymalizować stronę na Presta Shop (jak zoptymalizować stronę na Presta Shop).

Dla zalogowanych