Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Gadżety do komórek dla bardzo wybrednych konsumentów

Najbardziej wymagający konsumenci stawiają na takie obudowy do telefonów, jakie byłyby wspaniałym połączenie funkcjonalności z wytrzymałością. W obecnych czasach bez obaw można odnaleźć takie propozycje, które ukontentują klientów w różnym wieku.
obudowa HTC Desire 530
Author: Sweex
Source: Sweex


Wbrew błędnym opiniom, oryginalne obudowy nie są jedynie domeną młodszych osób.


obudowa Microsoft Lumia 640
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu


Jeżeli kogoś interesuje obudowa HTC Desire 530, z pewnością błyskawicznie znajdzie w sieci szczególnie nietypowe modele.

Jeżeli opisywany wątek Cię zainteresował, to odsyłam tam, gdyż odnajdziesz tam jeszcze więcej danych, które z pewnością Cię zainteresują.

Najlepiej przyjrzeć się ofertom inspirowanym najciekawszymi trendami w modzie. Nie da się ukryć, że właściwie dostosowana obudowa może być naprawdę wyjątkowo nietypowym dodatkiem. Nie należy się dziwić, że z roku na rok wrasta sprzedaż tego typu asortymentu, nie tylko pod kątem konsumentów w młodszym wieku. Aktualnie nawet starsze osoby przykładają ogromną wagę do estetyki własnego telefonu komórkowego. Co więcej, wielu konsumentów jest w stanie przeznaczyć na zakup opisywanego gadżetu całkiem sporo pieniędzy.


Wśród Polaków szczególnym zainteresowaniem cieszy się obudowa Microsoft Lumia 640, z tego względu, że wymieniony typ telefonu jest coraz powszechniejszy na krajowym rynku. Dzięki stosownie dopasowanej obudowie można sprawić, że telefon zostanie w pewnym sensie spersonalizowany, a jego charakterystyczny design będzie świadczył o konkretnych preferencjach właściciela.
Niektórzy decydują się na zakup paru modeli obudów, by gdy zajdzie taka potrzeba, szybko i bez najmniejszych trudności zmienić design swojego telefonu. Jeśli ktoś przywiązuje wagę do niebanalnej estetyki, koniecznie powinien pomyśleć nad takim rozwiązaniem.

Dla zalogowanych