Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Interesujące nowinki z branży elektronicznej w roku 2015

Branża elektroniczna rozwija się tak dynamicznie i tak spontanicznie, iż bezustannie możemy dostrzec, iż na rynku pojawiają się coraz to nowsze rzeczy z branży elektronicznej. Nie da się w krótkim czasie przejrzeć każdych nowin, które pojawiły się w roku 2015.
Author: Ninac26
Source: http://www.flickr.com
Mimo tego, iż rok ten całkiem niedawno się rozpoczął to już zdołamy dostrzec niezmiernie wiele nowiutkich urządzeń oraz sprzętów, które zachwycają entuzjastów elektroniki. Na przykład podczas konferencji Game Developers Conference, jaka odbyła się w San Francisco firma Nvidia przedstawiła swoją najświeższą konsolę Shield, która posiada procesor Tegra X1, mało tego system operacyjny Android i także usługę strumieniowania gier. Ta wspaniała konsola ma istotnie multum możliwości, między innymi dzięki niej można słuchać muzyki, odtwarzać filmy a do tego też uruchamiać rozmaite gry na ekranie telewizora.Dla miłośników gier pozostanie udostępnionych aż 50 gier na tego typu konsole, pośród nich znajdą się takie gry, jak Crysis 3 lub też Borderlands: The Pre-Sequel. Konsola będzie osiągalna w sprzedaży już za jakiś czas, już od od maja 2015 roku, wartość jej zakupu to około 199 USD. Inną intrygującą nowiną w branży elektronicznej jest nowiuteńki monofoniczny mikrofon niekierunkowy marki Nikon.

konsola
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Mikrofon ten ma niewielkie wymiary i jest bardzo bezproblemowy w obsłudze, przy jego pomocy można całkowicie wyraźnie zapisywać dźwięk z odległości plus minus 50 metrów. Mikrofon ME-W1 można bez trudu podłączyć do każdego aparatu, jaki ma gniazdo mikrofonu. Jego obfitą wartością jest to, iż jest on całkowicie wodoszczelny, pyłoszczelny a także wstrząsoodporny, wobec tego na pewno można ogłosić, że nowy mikrofon proponowany przez markę Nikon jest naprawdę cudowny jakościowo pod wieloma różnymi względami.

Jeżeli ten wpis Cię zaintrygował, to również ta optymalna strona (https://www.fotowoltaika.plus/dla-rolnika/) okaże się dla Ciebie nie mniej wciągająca więc kliknij na nią.

Dzięki ME-W1 możliwe jest też nagrywanie stereofoniczne, na dodatek czas zapisywania dźwięku na jednej baterii (AAA) wynosi plus minus trzy godziny.

Dla zalogowanych