Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Jak postęp w technologii wpłynął na jakość filmów i fotografii? Jakiego rodzaju urządzenie sporo zmieniło w tej kwestii?

Obecne możliwości technologiczne dają możliwość wcielić w życie wiele ciekawych pomysłów, jakie jeszcze do niedawna były trudne do wykonania. To bez wątpienia powoduje, iż osiąga się zaskakujące rezultaty własnej pracy.
Jakie są tego przykłady?


Bez wątpienia kiedy chodzi o filmowanie i fotografię, to tutaj sporo zmieniło się na plus. Odkąd mamy drony, to filmowanie z powietrza jest już sprawą normalną. Na początku jakość tych zdjęć oraz filmów nie była jakaś świetna, lecz z czasem osiągnięto doskonałe efekty, które wykorzystuje się także do kręcenia filmów. Wiele odmieniło wynalezienie dobrej jakości stabilizatorów, które sprawiły, że kamera nie przejmuje wstrząsów, ale jest tak zamocowana, iż obraz ma świetną jakość. To pozwoliło na wykorzystanie drona do profesjonalnych sesji zdjęciowych, oraz tworzenia dobrych jakościowo filmów.


zdjęcia z powietrza
Author: Kingston Digital
Source: Kingston Digital


Zdjęcia z powietrza nie są czymś tak kosztownym, jak to było w przeszłości. Kiedyś, gdy ktoś chciał wykonać tego typu zdjęcia musiał wynająć przykładowo helikopter, na jakiego pokładzie robiło się dane ujęcia. Było to bardzo drogie i czasochłonne. Dziś, gdy używa się drona, to zdjęcia z góry robi się również przy okazji różnych uroczystości rodzinnych. Wciąć bardziej popularne staje się korzystanie z drona w czasie imprez weselnych. W ten sposób państwo młodzi mają wyjątkową pamiątkę, całkiem inną od standardowych zdjęć.
Z tego względu też sporo ludzi wybiera tego typu usługę. Szczególnie, że ceny są już bardziej przystępne, gdyż konkurencja na rynku jest coraz większa.

Dla zalogowanych