Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Jak zapewnić sobie przyjemne chłodzenie w lato na poddaszu?

Dla każdej osoby posiadającej domek jednorodzinny, z poddaszem czas letni potrafi jawić się jako swego sortu podróż przez rozpaloną pustynię. Poddasza stanowią punkt, w którym nagromadza się dodatnia temperatura unosząca się od dołu domu jak i z góry w skutek częstych upałów.
W efekcie poddasze przemienia się w niewielkie piekiełko, efektywnie uniemożliwiające pełny odpoczynek albo maksymalne wykorzystanie pomieszczenia do pobocznych celów.


Rozwiązaniem problemu jest klimatyzacja na poddaszu. Dla wielu konsumentów tego rodzaju rozwiązanie to przejaw ekstrawagancji – nic bardziej mylnego. Klimatyzacja na poddaszu to nie wyłącznie wygoda, ale również inwestycja w zmniejszenie przyszłościowych potencjalnych kosztów powiązanych z odnową poddasza w skutek zalęgnięcia się grzybów, jeśli wydaje Ci się to nieprawdopodobne to możesz poczytać więcej na ten temat.


klimatyzacja na poddaszu


Zastanawiając się, jaka klimatyzacja na poddaszu działać będzie najlepiej jednocześnie nie uszczuplając znacznie naszego budżetu warto wziąć pod uwagę możliwości, jakie daje klimatyzacja wyposażona w inverter.


Inverter zapewnia pełniejszą regulację mocy co przekłada się bezpośrednio na efektywność pracy klimatyzacji. W rezultacie zastosowania wariantów inverterowych funkcjonowanie urządzeń klimatyzacyjnych i innych jest szybsze, elastyczniejsze oraz oszczędniejsze – zwyczajnie zużywają on znacznie mniej prądu do wykonania takiego samego wymiaru pracy niż w przypadkach konwencjonalnych. Inverter to nie luksus, tylko efektywna inwestycja w komfort oraz wielkość przyszłego budżetu. Klimatyzacja opierająca się na technologii inverterowych to już nie tyle potencjalna opcja dla domów z poddaszem, ale konieczny sprzęt, który znaleźć można pod adresem: www.aleklima.pl/klimatyzatory/lg/klimatyzatory-nascienne-lg|L|W=182|ALT=sofa tapicerowana|TITLE=sofa tapicerowana]


Wydatki związane z zakupem nie prezentują sobą ogromnego problemu, są one położone na poziomie dostępnym dla dowolnego konsumenta.
W okresie letnim sklepy przeżywają zalew tego typu produktów, rozważnie jest wykorzystać ten czas na dowiedzenie się, która opcja będzie najoperatywniejszą dla nas, nawet jeśli plany instalacji klimatyzacji snujemy dopiero na następny sezon.

Dla zalogowanych