Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Jesteśmy otoczeni oceanem informacji, sami natomiast próbujemy pływać w tym całym chaosie informacyjnym. Jak sobie z tym dajemy radę, jak będzie za parę lat?

Obecnie człowiek posiada wiele możliwości, najbardziej zaś do tej korzystnej sytuacji przyczynił się internet. To sieć, jak za dotknięciem magicznej różdżki otworzyła przed nami krainę różnych dziedzin, do których wcześniej albo wstępu nie było, albo był on znacznie ograniczony. To ona, jak dobra wróżka zaoferowała nam pomoc i nowe doznania. Dzisiaj jest to już dla nas zupełnie normalne, że w sieci znajdziemy wszystko, począwszy od kursów szydełkowania przez ofertę szkolenia dla elektryków po oprogramowanie dla specjalistów, na przykład program do rysowania schematów. W latach 90. żyliśmy jeszcze w nieco innych czasach.

Program internetowy
Author: Syed Ikhwan
Source: http://www.flickr.com
Kto wtedy by pomyślał, że uzyskanie informacji będzie aż tak łatwe, że będzie aż taki przesyt, że dojdziemy do absurdu z tym natężeniem informacji.

Szczerze zalecamy ten artykuł (https://www.gohero.pl/dji-spark-combo) wszystkim, którzy bez rezultatów szukają tekstów o analogicznej problematyce i które są tak samo niebanalne. Kliknij i sprawdź.

Nikt tego nie mógł wiedzieć, a dzisiaj wszyscy możemy z tego korzystać, choć jednocześnie musimy też z tym walczyć. Informacji w sieci jest bardzo wiele, są one czasami nawet nachalne i męczące, nie możemy się na niczym skupić, co chwila dostajemy nowa porcję wiadomości i już ciężko oddzielić coś ważnego, od czegoś zupełnie błahego.
Jak dowodzą niektórzy analitycy, w przyszłości wiele pracy będą mieli ludzie od selekcji informacji. Tacy ludzie z jednej strony będą poszukiwali tylko wiarygodnych źródeł, najlepszych informacji dostępnych w globalnej sieci, a z drugiej strony będą także wyszukiwać informacji na zamówione tematy. Przykładowo jakaś firma postanowi zająć się pewnym zagadnieniem, ale zanim zdecyduje się wyłożyć na to pieniądze będzie chciała dokładnie poznać temat - pełny artykuł /.


Poza grupą swoich pracowników może zatrudnić osobę, która w sposób szczegółowy pokaże zakres informacji w sieci. Nie będą to jednak przypadkowe strony czy zestaw wszystkich stron, gdzie dane zagadnienie jest poruszane, będą to wyłącznie najlepsze źródła, takich, z których można faktycznie dowiedzieć się informacji rzetelnych, prawdziwych i pożądanych.

Nie będą to szczątki informacji, to musi być profesjonalna usługa, dzięki której zleceniodawca będzie pewny, że informacje, które dostał przesądzają lub właśnie nie jego przyszłe biznesowe decyzje. Proszę pomyśleć, ile tak można załatwić.

Czyżbyś czuł ochotę na więcej tekstów na ten temat? Zachęcamy zatem do nowej witryny - po prostu idź tu (www.intraworq.com/) i przejdź do naszego portalu.

Informacja będzie na wyciągnięcie ręki, lecz tylko niektórzy będą potrafili jej szukać i wybierać tylko najbardziej wiarygodne informacje; więcej informacji o podobnych projektach uzyskasz na IGE+XAO.

Dla zalogowanych