Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Każdy laptop potrzebuje oryginalnego oprogramowania — zwłaszcza takie, które bywają wykorzystywane w pracy

W Polsce obowiązuje taką ustawę, że każdy komputer, który jest wykorzystywany w firmach, musi mieć legalny program.


Na pewno wszyscy pamiętamy skandal oraz kompromitację, na które wystawiona została policja, kiedy pewnego dnia wyszło na jaw, że pracują oni na pirackim oprogramowaniu.
oprogramowanie
Author: frankieleon
Source: http://www.flickr.com


Ścigają takie rzeczy wśród Polaków, a sami nie świecili zbytnio przykładem. Dziś takie działania wydają się być już dosyć rzadkie. Wszystkie firmy są świadome tego, że laptopy, które znajdują się w budynku oraz używane są przez PRacowników, muszą mieć legalne oprogramowanie, ale też legalny system antywirusowy. To niezwykle istotne. Trzeba przechowywać na to rachunek oraz w razie kontroli udowodnić, że wszystko jest zgodnie z prawem. Jeżeli zamawiamy oprogramowanie za jednym razem do kilkudziesięciu lub nawet kilkuset komputerów, to oczywiście możemy liczyć na rabat. Będziemy potraktowani niczym najlepsi klienci. W takim wypadku na przykład przedstawiciel handlowy firmy przyjedzie do nas, by przeprowadzić przeszkolenie z nowego programu. Będzie to z pewnością dość przydatne, gdyż badania pokazują, że duża część ludzi nie wykorzystuje wszystkich możliwości, jakie daje dany program, gdyż po prostu o nich nie wiemy. Tego rodzaju szkolenie może być także wykonane zdalnie.
Taka forma jest dziś dość popularna. Nie ma się co dziwić, przecież żyjemy w stuleciu ogólnej cyfryzacji.

Jeżeli chcesz przeczytać więcej informacji na omawiany wątek - dobrze się składa, gdyż jest już pełna informacja, którą można zobaczyć tutaj.

Kupując oprogramowania na komputery firmowe, pamiętajmy o tym, że trzeba dostać również gwarancję.

Dla zalogowanych