Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Kilka słów o tym, jak wygląda obecnie telefoniczny rynek w Polsce, jakiego rodzaju urządzenia są obecnie chętnie kupowane.

Aktualne telefony coraz częściej przypominają jednorazowe zabawki, które wystarczy położyć krzywo, a już się rozpadną. W dużej mierze jest to rezultatem polityki firm, którym po prostu nie będzie zależało na tym, aby urządzenia były trwałe i solidne.


Średnio telefony wymieniane są co dwa lata, i w tym czasie muszą w jako takiej formie przetrwać, ale później różnie z nimi bywa. A z pewnością są niezwykle podatne na najróżniejsze mechaniczne uszkodzenia, wystarczy w wielu przypadkach niewielkie uderzenie w ekran, żeby ten zaczął się nadawać jedynie do wymiany. Analogicznie jest z odpornością na wodę, wprawdzie wiele modeli reklamuje się jako telefony wodoszczelne, lecz producent nie będzie ponosił żadnej odpowiedzialności za uszkodzenia jakie powstały w wyniku zalania. Tak więc reklama mówi jedno, a co robią producenci to zupełnie odmienna rzecz.


Funkcjonalne pendrivy JetFlash 600
Author: Sarota PR
Source: Sarota PR
Obecnie najwięcej sprzedawanych jest właśnie przeróżnych smarfonów, dla wielu im ekran o większej przekątnej, tym lepiej. To, że niejednokrotnie możliwości takich smartfonów nie są wykorzystywane, to znaczenia mieć nie będzie, istotne że się będzie miało pięć niewygodnych cali w kieszeni. Lecz w dalszym ciągu dość popularne są zwykłe modele z klawiszami, ich użytkownicy doceniają prostotę, wygodę i przede wszystkim czas działania bez konieczności szukania ładowarki.


Nadal sprzedają się również telefony stacjonarne, choć jeśli chodzi o nie, to przeważnie wybierają je firmy.

Ciekawy tekst, nie uważasz? Jeśli więc masz chęć przeczytać podobny serwis, sprawdź koniecznie (https://kamrec.pl/kamery-sportowe) co dla Ciebie przygotowaliśmy, to także będzie w Twoim.

Obecnie typowy telefon biurowy ma także sporą funkcjonalność, bo na przykład może obsłużyć połączenia realizowane przez sieć Internetową.

Dla zalogowanych