Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Klasyczne telefony komórkowe - które są godne uwagi

W chwili obecnej telefon komórkowy to narzędzie właściwie niezbędne każdemu. Bez względu na to, czy używamy go w celach służbowych, czy po to by kontaktować się z bliskimi, trudno sobie wyobrazić życie bez tego wynalazku.


samsung b3410
Author: connectors distribution box
Source: http://www.flickr.com


Producenci walczą o dominację na rynku wypuszczając coraz różniejsze modele komórek, pragnąc trafić w gusta jak największej liczby konsumentów. Na dużą uwagę zasługuje firma Samsung. Warto wymienić kilka modeli godnych polecenia, które stanowią świetną alternatywę dla osób, które wolą klasyczne telefony, a nie wszechobecne w obecnym świecie smartfony.


Produkty
Author: Veracomp SA
Source: Veracomp SA


Jedną z możliwości stanowi Samsung B2700 - jak działa samsung b2700. Jest to najbardziej klasyczny model, wyposażony w typową klawiaturę, a dodatkowo w aparat fotograficzny o matrycy 2 Mpx. Wspaniały wybór dla osób które potrzebują telefonu wyłącznie do dzwonienia lub [EuroBilet] pisania smsów. Co istotne, model ten posiada mocną baterię, którą wystarczy ładować co kilka dni.


Inną, bardziej zaawansowaną komórką, jest Samsung B3410. Jest to model z wysuwaną klawiaturą QWERTY. Takie rozwiązanie sprawia, iż gdy piszemy sms nie musimy kilkukrotnie naciskać na dany klawisz w celu uzyskania pożądanej litery, gdyż w tego typu klawiaturze każda literka posiada swój własny klawisz.


laptop
Author: Arkadiusz Sikorski
Source: http://www.flickr.com
Podobnym rozwiązaniem dotyczącym klawiatury charakteryzuje się Samsung Chat 222, aczkolwiek w tym przypadku nie wysuwa się jej.

Ten odnośnik do serwisu wymiana baterii iphone prowadzi do niesamowicie atrakcyjnej strony, która ma równie fascynujące dane na omawiany temat.

Sam telefon jest zbudowany w taki sposób, iż jest dosyć szeroki, a rozbudowana klawiatura położona jest poniżej ekranu - ceneo.


Samsung d900i to natomiast coś pośredniego, między omówionym na początku Samsungiem B2700 a Samsungiem B3410. Występuje tu klasyczna klawiatura, która jest dodatkowo wysuwana.


Sprawia to, że jest to najmniejszy ze wszystkich opisanych tu modeli.


Niezależnie od tego, na jaki model się zdecydujemy, powinniśmy kierować się przede wszystkim naszym gustem. Rozważyć należy także potrzeby oraz cel, w jakim chcemy zakupić telefon.

Dla zalogowanych