Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Krótki opis nowego modelu Canon PowerShot G3, najważniejsze jego parametry.

Jeśli chodzi o superzoomy to jest tu naprawdę duża konkurencja i trudno się w nim przebić, żeby mogło to się udać trzeba zaprezentować rzeczywiście dobry aparat.

aparat cyfrowy, fotografia
Author: James Hurst
Source: http://www.flickr.com
Dokładnie taki jest jednak model Canon PowerShot G3, ostatni z reprezentantów bardzo lubianej przez klientów linii PoweShot. Model ten wyposażono w dużą ilość zaawansowanych technologicznych rozwiązań. Zastosowano w nim na przykład ponad 20-megapikselową matrycę, uszczelnianą obudowę a także potężny, niezwykle mocny obiektyw. Tym sposobem zaprojektowano urządzenie, jakie sporo namieszało w tym właśnie segmencie. Już na pierwszy rzut oka aparat sprawia bardzo porządne wrażenie.

Obudowa jest wytrzymała oraz solidna, a jej profil sprawia, że bardzo dobrze leży w ręce. Dodatkowo zastosowane uszczelnienie powoduje, że te model aparatu użytkować będzie można nawet w gorszych warunkach pogodowych, co z pewnością będzie cieszyć miłośników fotografowania przyrody. Jednej rzeczy nie da się o tym sprzęcie powiedzieć, to znaczy że jest niewielki, raczej swoim wyglądem będzie przypominał niedużą lustrzankę, a nie poręczny, niewielki kompakt. Jednak dla wielu będzie to plusem, ponieważ pomimo swojej wielkości operowanie nim jest bardzo wygodne i nie powinno sprawiać żadnych problemów. Canon PowerShot G3, poza wyśrubowanymi, typowymi funkcjami które się wiążą z samym robieniem zdjęć, ma wiele przydatnych funkcji użytkowych- aparat canon powershot g3. Z pewnością pochwalić go można za czas przygotowania do pracy. Zdjęcia robić się da już po niecałych dwóch sekundach od chwili załączenia, co stanowi bardzo dobry wynik.kobieta robiąca zjędzia, fotograf
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Za to duży na 3,2 cala ekran z możliwością odchylania daje bardzo duże możliwości jeżeli będzie chodzić o wykonywanie zdjęć w niestandardowych pozycjach. Dodatkową jego zaletą jest funkcja dotykowa, dzięki czemu urządzeniem da się sterować za pomocą ekranu. Lecz dla większości osób, jakie po raz pierwszy zobaczyły ten sprzęt, jest obiektyw. Ma on zakres ogniskowych 24-600 mm, co potrafi zrobić duże wrażenie nawet wśród zawodowych fotografów. Wykorzystując jego możliwości można będzie wykonywać świetne zdjęcia i bliskim, i bardzo oddalonym przedmiotom.

Dla zalogowanych