Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Kupuj pewne elementy, które odznaczają się dobrą jakością. Teraz takich nie brakuje na rynku

Kamerki sportowe szczycą się dziś wielkim powodzeniem. Powszechny dostęp do internetu powoduje, że ludzie chętniej filmują swe osiągnięcia i dzielą się nimi w sieci.
gopro session
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com


Na co dzień starczy zwykła kamerka, lecz jeżeli zamierza się oddawać sportom ekstremalnym, warto stawiać na wyposażenie dobrej klasy.


Maleńka kamera do zadań specjalnych


Kamera sportowa powinna być szczególnie wytrzymała, bo jest stosowana w naprawdę ciężkich warunkach i niejednokrotnie jest narażana na uszkodzenie. Idealnie w takich okolicznościach spisują się niewielkie urządzenia, jak choćby kamera yi. Rzeczona kamera może poszczycić się wyśmienitymi właściwościami, przez co sprawdzi się w naprawdę trudnych sytuacjach.


Jeżeli problemem bywa woda


Wytrzymałe i wydajne narzędzie do cięcia metalu GCO 2000 Professional
Author: Bosch
Source: Bosch


Kamerki sportowe są stosowane w niezwykle wymagających warunkach, czasem podczas opadów. Urządzenia takie jak gopro session sprawdzają się w takim wypadku idealnie, ponieważ są odporne na wodę. Przy zakupie kamery sportowej bardzo istotne bywa to, by dopasować jej parametry do warunków użycia. Dzięki temu będzie się mieć gwarancję, że nagrany film będzie wyróżniał się optymalną jakością. Warto przypomnieć w tym miejscu, w jakich warunkach są stosowane kamery sportowe. Te niewielkie i funkcjonalne przyrządy można montować na maskach samochodów, deskach surfingowych albo kaskach.
Uruchomiona kamerka rejestruje wszystkie aktywności, którym w tym czasie oddaje się jej użytkownik. To wyjątkowo pomocne wyposażenie, które zezwala obejrzeć z odmiennej perspektywy poczynania i doskonalić je.

Dla zalogowanych