Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Na świecie napotkać można coraz liczniejszą grupę ludzi aktywnych - sportowców, zapalonych fotografów, podróżników - i wszyscy oni potrzebują pancernych telefonów

Jeżeli mieszkamy w metropolii i pracujemy w komfortowych warunkach, to nieczęsto dumamy o tym, aby nasz telefon był niepospolicie wytrzymały na warunki atmosferyczne. Zazwyczaj myślimy tylko o tym, żeby ekran naszego aparatu nie pękł, jeśli telefon upadnie nam na chodnik.


Jednak ludzie żyjący aktywnie i ci, którzy ciągle podróżują w ciężkich warunkach, zdają sobie sprawę z tego, jak istotne jest, aby telefon był odporny prawie na wszystko.


telefon ip68
Author: leyla.a
Source: http://www.flickr.com


Słyszy się, że na rynku pojawiły się już telefony pancerne - wytrzymałe na wodę, pył oraz wstrząsy. Mają one niezwykle mocną obudowę, latarkę, aparat i kamerę. Osoby, które ciągle podróżują po niezbadanych lądach, cenią też długo trzymającą baterię. Owe telefony wyróżnia się znakami IP67 albo IP68. Pierwsza liczba (od 1 do 6) oznacza pyłoszczelność, a druga (od 1 do 8) wskazuje odporność na wodę. Telefony IP67 były pionierskimi próbami stworzenia telefonów odpornych na wszystko. Obecnie są w sprzedaży już choćby telefony IP68, które są zwyczajnymi, choć wzmocnionymi, smartfonami. Posiadają łączność z internetem i nawigację, a także przy ich użyciu możemy prowadzić wideo rozmowy. Będzie to niezwykle istotne dla tych podróżników, którzy piszą bloga i kręcą filmiki, aby potem wrzucić je do internetu.
Jeżeli sporo jeździsz po świecie lub uprawiasz trudne sporty warto zastanowić się nad zakupem specjalnie zaprojektowanego, pancernego telefonu na wyjazdy.

Dla zalogowanych