Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Na które kwestie związane z bezpieczeństwem należy zwrócić uwagę w samochodzie? Czym posiłkować się podczas wyboru najlepszych rozwiązań?

Bezpieczeństwo w aucie to rzecz szalenie istotna. Którym kwestiom trzeba się przyjrzeć, jak chcemy być pewni, że zapewniamy sobie oraz osobom z nami jadącym dobre bezpieczeństwo?


Opony są taką częścią auta, o której nie wolno zapominać


Oczywiście każdy kierowca zmienia opony (chińskie opony ciężarowe) zgodnie z ich przystosowaniem na konkretną porę roku, natomiast trzeba wiedzieć o paru sprawach. Dużym zagrożeniem mogą być opony zużyte. Gdy bieżnik jest mocno wysłużony, to niestety, ale nie będą one spełniać swojego zadania. Tym bardziej w warunkach zimowych jest to szalenie niebezpieczne. Trzeba wiedzieć, że nie wszystkie opony są takie same. Należy w związku z tym przyjrzeć się ich parametrom jak też sprawdzić, na jaki rodzaj nawierzchni będą one najlepsze. Należy sprawdzić ranking opon zimowych przed ostateczną decyzją. Oprócz tego, należy zdawać sobie sprawę z tego, iż opony uniwersalne nie zawsze są dobrym rozwiązaniem. Może na sezon letni sprawdzą się bez zarzutu, jednak jak chodzi o aurę zimową, to tu mogą nie zachowywać się tak, jak klasyczne opony zimowe. Z tego względu dobrze jest zastanowić się nad wyborem.
Antena satelitarna
Author: Richard Elzey
Source: http://www.flickr.com
Myśląc o bezpieczeństwie pasażerów, należy pomyśleć o dobrym foteliku dla dzieci. Nasi podopieczni bowiem potrzebują specjalnego traktowania pod tym względem. To nie powinien być jakiś przypadkowy fotelik. Powinien on posiadać certyfikat z PIM.

Kliknij ten link i sprawdź tu podobne informacje na opisywany temat - one z całą pewnością Cię zainteresują, więc nie zwlekaj za długo:)

Sprawdzić można to szukając nalepki na takim produkcie ECE R44/04 lub /03. Pomocne okażą się rzeczowe wyniki testów zderzeniowych. Te foteliki, jakie otrzymały przynajmniej notę 3 są już warte rozpatrzenia. Ranking fotelików dla dzieci to także odpowiednie źródło informacji.


Dobrze, żeby pojazd wyposażony był w dobre poduszki powietrzne. Często mogą uratować życie, a już na pewno doskonale amortyzują uderzenia. Możliwe uszkodzenia w okolicach głowy są znacznie mniejsze, aniżeli byłyby w przypadku auta bez takich poduszek. Gdy szukamy dobrych rozwiązań gwarantujących bezpieczeństwo, to rankingi na pewno nam tu mogą pomóc. Wspomniany już wyżej ranking opon zimowych lub letnich, jest w stanie rozwiać nasze wątpliwości.

Z kolei ranking fotelików dla dzieci pozwoli wybrać doskonały model spośród ogromnej ilości dostępnych fotelików w sklepach. Z tego powodu opłaca wspomagać się takimi pomocnymi informacjami.

Dla zalogowanych