Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Nowomodny dron 3DR SOLO - skuteczne fotografowanie z powietrza

Dzisiejszy dron 3DR SOLO to żywa innowacja wśród dzisiejszych dronów przystępnych na rynku. Model ten umożliwia nagrywanie wybornych filmów o znakomitej jakości z przedniej perspektywy. Dzięki współczesnemu wyposażeniu, dron 3DR SOLO wzbudził wielkie zainteresowanie wśród wielu jednostek.

Zdjęcie z drona
Author: RHL Images
Source: http://www.flickr.com
Dron został wyposażony w inteligentne, twórcze rozwiązania, dwa niesłychanie szybkie komputery, oraz także w wolne porty ofiarowane do rozbudowy. Obsługa drona jest bardzo łatwa, albowiem posiada on dużo automatycznych trybów, dzięki czemu użytkownicy zdołają skoncentrować się na praktycznych celach i zadaniach, bez zbędnego rozdzielania uwagi.

Ten nowoczesny dron umożliwia filmowanie z powietrza cudnych obrazów, jakie znakomicie będą przedstawiać się na rozległym ekranie. Możemy z łatwością dobrać go do swoich potrzeb i radować się jego nowoczesnością oraz ergonomicznością- nowości od 3dr.Do drona dodano prosty w obsłudze, wydajny kontroler, który umożliwia proste i ergonomiczne użytkowanie z SOLO.

Czy uważasz, że w internecie jest za mało wartych polecania postów? Jeżeli chcesz odszukać naprawdę przydatny portal, to zalecam tę stronę (https://shoplet.pl/blog/post/112_jak-dbac-o-laptopa.html).

Urządzenie to zezwala bez trudności sterować dronem, nagrywać filmy i robić unikatowe zdjęcia - bez większego wysiłku. Poza tym kontroler został zaopatrzony w zupełną nowość.

Jeśli rzuciłeś okiem na zamieszczone w tym miejscu materiały, to oprócz tego zerknij na opracowanie (https://gmsystem.pl/szkolenia/), które także prawdopodobnie przypadnie Ci do gustu.

Po raz pierwszy użytkownik może bez uszczerbku zatrzymać drona w powietrzu (za pomocą przycisku pauzy) i nie bać się jego upadku.

Dron SOLO posiada też kapitalne zasilanie, może unosić się w powietrzu bez przerwy do 25 minut. System idealnie kontroluje zużycie baterii, dlatego możemy bez problemu obserwować kiedy należy wstrzymać lot i skierować drona z powrotem na ziemię- Aktualizacja zmorą operatorów?.

Oprócz pierwszorzędnej technologii i nowoczesnych rozwiązań, dron SOLO prezentuje się wyjątkowo również pod względem wizualnym. Elegancki, stylowy i nowomodny - zdecydowanie jego design jest kolejną zaletą tego sprzętu. Jeśli więc szukasz najlepszego drona na rynku, to możesz być pewny, że dron 3DR SOLO spełni Twoje oczekiwania. Już dzisiaj zobacz, gdzie zdołasz zakupić tego dzisiejszego drona. Zachęcamy także do dokładniejszego poznania się z jego wszystkimi parametrami.

Dla zalogowanych