Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Nowomodny system Windows Phone 8 - co należy o nim wiedzieć?

Nowy Windows Phone 8 pojawił się na rynku już jakiś okres temu i nie da się ukryć, że wzbudził rozległe zainteresowanie. Wiele ludzi zastanawia się nad tym czy system ten nabędzie tak sporą popularność, jak inne znane i ochoczo stosowane systemy.
HTC Windows Phone 8S
Author: okubax
Source: http://www.flickr.com
Bezsprzecznie powinno poznać się z tym nowomodnym systemem i dowiedzieć się co intrygującego proponuje nam wytwórca. W innowacyjnym systemie zdecydowanie poświęcono wiele uwagi kluczowemu ekranowi startowemu, który teraz będzie można swobodniej dostosować do swoich potrzeb. Nowatorski windows phone 8 developer pozwoli łatwo regulować zabarwienie albo rozmiar kafelków, a także miejsce, w którym są one rozmieszczone. Nowością będzie także to, iż kafelki będzie wolno teraz ustawić w czterech rzędach, a nie jak to było do tej pory wyłącznie w dwóch.

Niewątpliwie rozwiązania te sporo uproszczą korzystanie z telefonu. Dużym plusem jest również to, że w nowatorskim Windows Phone 8 realna będzie obsługa wielu przeróżnych rdzeni. System będzie też kompatybilny z Windows 8, bowiem oba systemy będą miały wspólne jądro. Umożliwi to banalne oraz prędkie przenoszenie różnych aplikacji między tymi dwoma systemami, co również będzie sporym uproszczeniem dla użytkowników. W innowacyjnym systemie też będziemy mieć dojście do wielu rozmaitych intrygujących aplikacji, zarówno jeżeli chodzi o aplikacje biurowe, sprzętowe czy także gry, już teraz w sklepie z aplikacjami możemy ich znaleźć ponad 100 tysięcy.Zdecydowanie zwiększy się także ochrona All secure - (alarmy gdańsk) i bezpieczeństwo, gdyż system będzie wybornie chroniony przed różnymi atakami hakerów i niebezpiecznymi wirusami. Nowy Windows Phone 8 zostanie też wyposażony w rozliczne funkcje, które zapewnią zaszyfrowania urządzenia. Jak więc widać nowoczesny system Windows Phone 8 na pewno ma wiele do zaoferowania. Ogromnie możliwe, że niezmiernie prędko rozpocznie on cieszyć się dużą sławą wśród nowych użytkowników.

Dla zalogowanych