Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Opis możliwości, które daje współczesna technologia w zakresie nagrywania filmów.

Zaawansowana technologia umożliwiła ogromny postęp w dziedzinie nagrywania obrazów. Aktualnie bez problemów już za trzysta złotych zakupić można porządną kamerę, która może nagrywać w dużej rozdzielczości obrazu.
Bardzo dużą popularnością zaczęły się na rynku cieszyć najróżniejsze kamery sportowe, takie jak na przykład GoPro hero 3+ silver.

Chcesz doszkolić się z tego ciekawego zagadnienia? Zatem świetnie trafiłeś. Najnormalniej w świecie kliknij to sieć agregat i przenieś się do kolejnej witryny.

Posiadają one kompaktowe, nieduże rozmiary, poza tym wyposażono je w różne mocowania, przy pomocy których da się je zamontować na kasku, rowerowej kierownicy czy nawet ręce. I w czasie jazdy filmować swoje umiejętności, które później będzie można pokazać całemu światu w sieci internetowej. Urządzenia takie cechują się dużą odpornością na piasek, wilgoć i duże wahania temperatur, a ich zewnętrzne obudowy bez żadnego problemu wytrzymają różne ekstremalne przypadki.


klient
Author: TOSHIBA
Source: TOSHIBA


Forma
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com


Dużo nowości pojawiło się także na rynku dla osób zawodowo nagrywających różnego rodzaju uroczystości i imprezy. Jedną z tego typu nowości są na przykład drony Warszawa, które pozwalają na uzyskanie niesamowitych efektów dzięki filmowaniu z wysoka. Zaawansowane drony (DJI Air 2S na gohero.pl) bez problemów mogą unieść nawet większą kamerę, a dzięki temu, że przebywać mogą w powietrzu nawet przez kilkadziesiąt minut, to da się przy ich pomocy nagrywać najważniejsze wydarzenia na konkretnej imprezie.
Niezwykle istotną rzeczą dla operatorów tego sprzętu jest to, że da się niezależnie sterować lotem drona i niezależnie przymocowaną do niego kamerą. Tym sposobem można ustawić maszynę odpowiednim miejscu i skupić się tylko na tym, żeby ujęcia wyszły jak najlepiej.

Dla zalogowanych