Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Planujesz sprzedać telefon, ale nie idzie ci na aukcjach? Nikt ze znajomych nie chce nowego modelu? Wybierz

Niemal każdy z nas posiada już swój telefon, a najczęściej jest nim smartfon. W związku z tym, iż praktycznie co miesiąc na rynku pojawia się wiele nowości, to coraz większa liczba osób chciałaby sprzedać stary aparat oraz nabyć coś nowego. Jeżeli mamy znajomych lub rodzinę zainteresowanych tego rodzaju zakupem to idealnie – problem z głowy. Co jednakże w momencie, kiedy nie mamy komu zaoferować smartfona? Tu mamy 2 możliwości: portale aukcyjne albp specjalne skupy telefonów, które są rozwinięte głównie w największych miastach na zachodniej ścianie Polski. Przykładowy typowy skup telefonów wrocław będzie przyjmował niemal każdy model aparatu, gdyż mają możliwość sprzedaży telefonów sporej grupie osób. Jeżeli mieszkamy więc we Wrocławiu czy okolicach to nie powinniśmy mieć absolutnie problemów ze sprzedażą telefonu – starego czy nowego.


telefony
Author: Kārlis Dambrāns
Source: http://www.flickr.com
Alternatywą są różnego typu portale z aukcjami. Niestety tutaj trzeba poświęcić ogrom czasu na spełnienie różnego rodzaju warunków umowy, wystawieniu aukcji, opisanie produktu, wykonanie fotografii, następnie na skontaktowanie się z potencjalnymi kupcami, a dodatkowo trzeba czekać na sprzedaż czasami kilka tygodni, gdyż tyle trwa aukcja albo po prostu nikt nie będziaukcja (zobacz logintrade.pl)teresowany ofertą. Cóż – zdarza się i niestety sytuacja ta będzie nierzadko dotykała sprzedawców. Powód jest jeden – w sieci każdy potencjalny kupiec ma sposobność wnikliwego sprawdzenia cen produktów. Jeżeli zatem zaproponujemy zbyt wysoką cenę, to nie sprzedamy smartphone. Tu więcej: .


Zupełnie inna sytuacja jest w skupie telefonów. Przytaczany już skup telefonów wrocław będzie na przykład w stanie zaoferować wielce cenę, a przede wszystkim zaoszczędzi nasz jakże wartościowy czas. To w rzeczywistości jest nie do przecenienia w szczególności dla osób, które pracują, mają rodziny i różne swoje zajęcia. Niestety ale nie zawsze będą oni mieli możliwość wystawienia produktów na aukcjach i ciągłego ich monitoringu. Także jeśli zamierzamy sprzedać telefon, trzeba skorzystać ze skupów i po prostu od razu pozyskać gotówkę i móc skupić się na innych rzeczach albo spędzić czas z rodziną.

Dla zalogowanych