Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Podstawowe informacje o procesorach stosowanych w komputerach, które obecnie się sprzedaje.

Jednym z podstawowych podzespołów wszystkich komputerów jest procesor, to właśnie od niego będzie zależała wydajność Urządzenia i jego moc obliczeniowa. Na rynku ostro konkurują obecnie dwie firmy, czyli AMD i INTEL, jakie co chwilę proponują odbiorcom coraz to nowe układy.


wycieraczki samochodowe
Jest ich obecnie tak duża liczba, że zwykły użytkownik musiałby dużo czasu spędzić, żeby odnaleźć się w tym wszystkim. Z tego też powodu przeważnie osoby wybierające komputery zdają się na pomoc doświadczonych sprzedawców, choć minimalną wiedzę jednak warto mieć. Aktualnie najprostsze są procesory z serii Celeron, przedstawicielem których przykładowo jest intel j1900. Dużo korzystniej pod względem obliczeniowej mocy i wydajności prezentuje się seria I, tu niezwykle popularnym i chętnie wybieranym procesorem jest intel i5-5200u jestem zainteresowany intelem i5-5200u.


Zaawansowana architektura i naprawdę mocne parametry powodują, że ta rodzina procesorów doskonale będzie się sprawdzać w dużej ilości zastosowań, przy jednocześnie dość atrakcyjnej cenie. Z pewnością jego zalety będą doceniać użytkownicy biurowego sprzętu, ale też i gracze nie powinni narzekać. Jeżeli komuś będzie za mało, to może pójść krok dalej i wybrać na przykład układ z wyższej serii intel i7-4510u (intel i7-5960x). Komputer oparty na tym właśnie procesorze może już dać faktycznie spore możliwości, szczególnie z dobrą grafiką i sporą ilością pamięci.


Oczywiście możliwości na tym się nie kończą, więc dla najbardziej wymagających graczy będzie również dostępny intel i7-5960x, który zapewnia rewelacyjne osiągi.

Dla zalogowanych