Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Sklep z etui na telefon, zbadaj i wybierz najlepszą ofertę.

Jeżeli dostajemy nowy telefon na wyświetlaczu jest folia. Ma ona ochraniać owy wyświetlacz przed zarysowaniami. Jednak po pewnym czasie folia będzie się odklejać i już nie jest dodatkiem , który pomaga utrzymać telefon w dobrym stanie, a raczej jest problemem, z którym ciężko wytrzymać.


sprzęt - landszaft
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
W takiej sytuacji większość osób ściąga folię. Ale by nie niszczyć ekranu dobrze zakupić kolejną. Ogólnie folia na telefon to bardzo dobre rozwiązanie, dzięki niej telefon naprawdę długo świetnie się prezentuje i co jeszcze istotniejsze jest sprawny. -> Bo jak wiemy dzisiejsze telefony raczej nie są bardzo wytrzymałe. Z tego powodu w większości przypadków jest tak, że jeśli nie będziemy nosić telefonu w etui to po paru miesiącach nie będzie działał.

Fascynują Cię dane na ten temat? To świetnie, gdyż mamy pełny tekst (https://www.all-secure.pl/), który ma tylko informacje, których teraz potrzebujesz.

Powinniśmy, więc zadbać o swoją komórkę i zainwestować nie tylko folię na wyświetlacz, ale też warto znaleźć jakieś porządne etui.

Idealne dodatki do komórki

panorama - sprzęt
Author: Waldemar Jan
Source: http://www.flickr.com
W tych czasach osoby, które kupują smartfony kupują do nich jeszcze przeróżne akcesoria na komórkę. Odwiedź sklep Etuo Wszędzie widać ludzi, którzy mają różne dodatki do komórek. Niektóre sensowniejsze a pozostałe może trochę zbytnio rzucające się w oczy. Ale co kto lubi, kiedy chodzi o dodatki do telefonu to nie ma jednej obowiązującej reguły w tej kwestii, każdy ma prawo wkładać własny telefon, w co chce. I producenci owych drobiazgów do komórek o tym dobrze wiedzą, bo stale produkowane są jakieś kolejne casy, które chce posiadać niemal każda osoba. Koszty owych produktów też są zróżnicowane. Wszystko zależy od tego, na jaki smartfon powinien pasować konkretny case i kto go zaprojektował. Jedni wybierają sobie kilkanaście casów a inne osoby wolą wybrać jeden konkretny. Oczywiście są również osoby, które wolałyby standardowe etui. Ogółem sklepów z takimi pierdołami jest sporo. Można te wszystkie dodatki na telefon zakupić w salonach sieci komórkowych, w sklepach w centrach handlowych i oczywiście w Internecie.


W sklepach online jest mnóstwo różnego typu akcesoriów do komórek. Rzeczywistość jest taka, że aż trudno się na coś zdecydować, ale wiemy też, że dla chcącego nic trudnego.

Dla zalogowanych