Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Tanie i dobre tablety

Tabletowy rynek cały czas dynamicznie rośnie. Urządzeń tego typu sprzedaje się ogromne ilości, dlatego też obok największych producentów swoich szans poszukują mniej znane firmy, zamierzające swoimi produktami skusić odbiorców. Należy do nich przykładowo firma oLofer, jakiej tablet oLofer JustTab C740 niedawno pojawił się w sklepach w przystępnej jak na użyte komponenty cenie. Jak wykazały zrealizowane przez niezależnych konsumentów intensywne testy, tablet ten stał się interesującą propozycją dla ludzi poszukujących taniego i solidnego sprzętu.
tablet leżący na biurku
Author: Intel Free Press
Source: http://www.flickr.com
Został on starannie i dokładnie zaprojektowany, co często nie regułą nie jest w tanich egzemplarzach, a zastosowane w nim podzespoły są odpowiednio dopasowane, dzięki czemu tablet (Tablet MODECOM 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4 na funkcjonuje wydajnie i bez większych problemów. Ekran utrzymuje podane w specyfikacji parametry, obraz jest bardzo wyraźny i ma nasycone, ładne kolory. Dużym plusem tego urządzenia jest bateria z dużą pojemnością, pozwalająca na kilka godzin ciągłej pracy bez potrzeby doładowywania.

tablety
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Praktycznie wszystkie sprawdzane aplikacje działają szybko i bez większych problemów, a wydajność odpowiada parametrom pamięci i procesora, jakie zostały użyte w tym urządzeniu. Firma oLofer (przykład tu: Tablet JustTab C740 marki Olofer) posiada w swojej propozycji również mniejszy 7-calowy model Tablet OLOFER JUSTTAB (C1041IPS). On także został solidnie wyprodukowany i w swojej klasie cenowej jest ciekawą propozycją.Bardzo interesująco wyglądają także tablety firmy Modecom. Producent ten miał już w swojej ofercie parę bardzo ciekawych konstrukcji i jego najnowsza propozycja trzyma ten trend. Tablet MODECOM 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4 z 10-calowym ekranem IPS to potężna wydajna maszyna wystarczająca do najbardziej wymagających aplikacji.

Zainteresowały Cię informacje Systemy audio bluetooth pod zabudowę podane w tym wpisie? Bardzo miło zatem będzie nam podzielić się z Tobą nowymi wątkami. Czekamy na ocenę!

Odpowiednią wydajność zapewnią jej 4 rdzenie procesora i duża pamięć, a za wyświetlanie grafiki odpowiedzialny jest jeden z najmocniejszych dzisiaj graficznych układów. Tablet ten zaprojektowany został jako domowe źródło rozrywki i według wielu recenzji doskonale to zadanie spełnia.

Zaciekawił Cię nasz opis? Jeżeli tak, to wejdź do kolejnego tekstu i czytaj dalej maszyna do sitodruku na koszulkach cena o tym, co najbardziej Cię ciekawi.

Także inny model tego producenta, Tablet MODECOM FREETAB 9704 IPS2 X4 (TAB-MC-TAB-9704-IPS2-X4) jest warty zakupu.

Dla zalogowanych