Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób śmieszne gadżety uatrakcyjniają nasze szare życie i przy okazji rozbawiają naszych znajomych

Dzięki gadżetom nasze życie bywa ciekawsze, bo jeśliby rzeczywistość była inna, to właściciele tego typu sklepów z drobnostkami byliby zmuszeni zamknąć biznes. Takie cacka nabywamy dla siebie, ale o dużo częściej otrzymujemy je w darze.


zajrzyj tutaj
Author: Martin @pokipsie Rechsteiner
Source: http://www.flickr.com
Ten upominek co prawda nieczęsto trafia do dłoni osób w słusznym wieku, ale z pewnością i oni bardzo się ucieszą, jeżeli w ślicznym opakowaniu spostrzegą zabawny i nietypowy drobiazg. Sęk w tym, żeby taka rzecz nie obrażała niczyich przekonać i była dość użyteczna. Jakiś czas temu słyszeliśmy w telewizji o akcji, w której służby interwencyjne ofiarowywały maluchom, a zarazem ofiarom kolizji, małe pluszowe niedźwiadki. W taki oto sposób zabawki pełniły terapeutyczną funkcję. A niemalże identyczną mogą pełnić gadżety śmieszne, które podarujemy białogłowom wiecznie zatroskanym i zmarkotniałym. Zasada złotego umiaru poucza jednak, że nie wszystkim taki prezent się spodoba, a wręcz przeciwnie: taki pomysł może zostać opacznie odebrany. Mowa tutaj nade wszystko o osobach w żałobie i pozostałychpięćdziesięciolatkach, które przeżywają trudne chwile w osobistym życiu. Gadżety do telefonów są tak popularne, jak i same urządzenia. iPhone'y nosimy zawsze w torebce i kiedy już je wyciągamy, to wszyscy są w stanie spostrzec, z jakiego modelu korzystamy.

Smartfon
Author: Maik Meid
Source: http://www.flickr.com
Jeśli nie jest on pierwszej młodości, to warto kupić jakiś gadżet, który odwróci wzrok obserwatorów od starego modelu aparatu. A takim drobiazgiem mogą być np. futerały bądź smycze czy zawieszki. gadżety śmieszne jesteśmy w stanie otrzymać zupełnie przez przypadek. Wystarczy, że pójdziemy do pobliskiego sklepu w dniu jego otwarcia, a z pewnością otrzymamy mniej bądź bardziej kosztowny drobiazg. Niektórzy panowie wprost polują na takie okazje.

Nie czekaj oraz zobacz zawarte tu uwagi na nasz temat (https://magicplay.eu/?en_kiddie-rides,38). To z pewnością są bardzo ciekawe dane - zwyczajnie kliknij tutaj.

Nawet takie gadżety do telefonów są w stanie okazać się praktyczne, nawet jeśli są produktem, który reklamuje mało rozpoznawalną firmę. Im bardziej przemyślny jest gadżet, tym jego reklamowa skuteczność jest większa. Wytwórcy prześcigają się w pomysłach i konstruują propozycje handlowe, a potem kuszą nimi menedżerów, którzy szukają nowych form reklamy. Wbrew pozornym opiniom nawet pospolity cienkopis można w ciekawy sposób przerobić albo udekorować, żeby posłużył jako mała zachęta do skorzystania np. z jakiejś usługi.

Dla zalogowanych