Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

W jaki sposób można monitorować pracowników w przedsiębiorstwie

Niektórym może się wydawać, że rozwijanie już bardzo dużego biura, w jakim zarządza się wieloma osobami na etacie nie potrzebuje najmniejszego trudu. Przecież istnieje takie przekonanie, że wszyscy robią wszystko za szefa. Pewnie w takich placówkach, gdzie szef nie przejmuje się swoim biznesem, jest to jak najbardziej możliwe. Ale jeśli komuś zleży nie tylko na samych zyskach, ale również na przyjaznej atmosferze w biurze, satysfakcji pracowników, będzie musiał poszukać różnych metod aby wszystkie te elementy utrzymać na maksymalnym poziomie.

praca w biurze
Author: Hong Phuc FOSSASIA
Source: http://www.flickr.com
Zacznijmy od tego, iż mając pod sobą już co najmniej kilkudziesięciu osób na etacie, nie potrafimy ich dobrze poznać, i dowiedzieć się, czy wszyscy wobec nas faktycznie są uczciwi. To okazałoby się bardzo przygnębiające, gdybyśmy dosłownie każdego posądzali między innymi o kradzież, lub zniszczenia w placówce. Pracownikom trzeba ufać, ale równocześnie opłaca się zachować dystans w trosce o własny biznes.

Najlepszą postacią na zweryfikowanie sytuacji w firmie będzie monitorowanie pracowników - zaposnaj się z rozwiązaniami Timecamp. I nie będzie chodzić tutaj o wchodzenie do czyjegoś życia, ale dbanie o ład w firmie. Jeśli między innymi na wybranej produkcji, za jednym razem na zmianie wykonuje swoje obowiązki kilkudziesięciu panów, to nie potrafimy rozwiązywać przykładowo rozmaitych stresujących okoliczności, jakie bez dwóch zdań mogą się zdarzać.pracownicy w biurze
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
A jeśli istnieje system pozwalający na oglądaniu sytuacji w przedsiębiorstwie, takie zagrożenia błyskawicznie będą wychwytywane i wyjaśniane.
Identycznie dzieje się w sytuacji jeżeli mamy podejrzenia co do kradzieży, bądź pracowania po zażyciu środków odurzających.

Jeśli publikowany tekst jest dla Ciebie wciągający, to spójrz również na pomocne źródła (http://www.laccery.com/pl-pl/), które zawierają absorbujące dane - na pewno Cię pochłoną kompletnie!

Jako właściciel firmy lub kierownik, należy wziąć na siebie odpowiedzialność utrzymania porządku w firmie. Pracodawcy, których interesuje oglądanie osób na etacie, muszą w tym celu umówić się ze specjalnymi ekipami trudniącymi się dystrybucją, a także montowaniem instalacji monitoringu. W skład takiego systemu wchodzą oczywiście kamery przemysłowe i odpowiednie akcesoria.

Dla zalogowanych