Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Wskazówki techniczne dla początkujących graczy i grafików

Kiedy zajmujemy się grafiką albo mamy zamiłowanie do gier komputerowych wymagamy specjalnego sprzętu o odpowiednich parametrach. O czym trzeba pamiętać wybierając specjalny komputer do gier, grafiki, prac o charakterze architektonicznym i modelarskich?
praca na komputerze
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Nowoczesne gry mają zachwycającą grafikę, akcję, wciąż daje wiele możliwości. Choć wiele z nich można uruchomić w komputerach średniej klasy, jakość obrazu i płynność może pozostawiać mnóstwo do życzenia. Żeby zapewnić dla nich optymalne warunki, każdy wymagający gracz powinien koniecznie wymienić podzespoły albo zakupić nowy komputer do gier. Dużo początkujących nie na jaki komputer do gier wybrać (profesjonalny athenasoft). Notebooki do gamingu są szczególnie kosztowne, a w ich cenie da się nabyć wyjątkowo wysokiej jakości komputer stacjonarny, dlatego drugie rozwiązanie jest znacznie częściej wybierane przez doświadczonych graczy i ma mnóstwo zalet. Daje możliwość łatwej rozbudowy i tworzenia bardzo zaawansowanych rozwiązań technicznych. Bardzo istotne są naturalnie specjalistyczne karty graficzne do gier, gdyż bez nich włączenie jakiekolwiek gry jest niemożliwe. Najlepsze obecnie karty graficzne do gier to GeForce GTX 980 i Radeon R9. Natomiast najnowocześniejszy, najbardziej polecany model, który się ostatnimi czasy zjawił na rynku, to GeForce GTX 1080. Nowe oprogramowania specjalne dla architektów oraz budowniczych również wymagają komputera wysokiej jakości. Nawet znany przez budowniczych program Norma PRO marki Athenasoft ma spore wymagania graficzne.

Ciekawi Cię skąd czerpiemy wiedzę na przedstawiony w naszym wpisie temat? Zachęcamy więc do następnej strony - tam oczekuje na Ciebie ekstra źródło.

Z tego powodu, kiedy używamy jakiegokolwiek fachowego oprogramowania dla architektów, grafików i budowniczych, niezależnie czy będą to produkty marki Athenasoft lub innego wytwórcy, warto pamiętać, że wymagania techniczne dotyczą absolutnego minimum. Żeby zapewnić właściwy komfort korzystania z aplikacji, czasami zalecane będzie kupno nowych części do komputera lub jego zmianę.


W wielu przypadkach wymiana karty graficznej wiązać się będzie się z wymianą zasilacza. Oczywiście gdy się na nią decydujemy, nie należy zapominać o szczegółach i sprawdzić w jakim stanie znajduje się nasz kabel zasilający (sprawdź informacje). Pozornie wydaje się, że jest to nieco błaha sprawa, jednakże zużyty, nieprzystosowany do wysokości zasilania, złej jakości kabel może być bezpośrednim powodem przepalenia się komputera.

Dla zalogowanych