Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Złap wigor znowu

Lubiłeś twoją robotę? Była twoją łuną? A po dwunastu latachIwiosnach widzisz nagle, że wymarzony zawód zaczyna cię drażnić i coraz ciężej jest ci utrzymać zdenerwowanie na wodzy.
użytkownik
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


Mówisz, iż się zmęczyłeś i chcesz porzucić całość. Poczekaj! Jest rozwiązanie na to abyś znowu dostał energię.


urlop zdrowotny
Author: Christian Sosa
Source: http://www.flickr.com


Kiedy jesteś nauczycielem, oskarżycielem, sędzią, czy inspektorem i praca na co dzień przeciąża tobie naturę, to znane, że po wieloletnim pozostawaniu wokół istot, za jakie jesteś odpowiedzialny, odczuwasz wyczerpanie, a nawet jesteś chory. Masz niemniej do zastosowania rozwiązania, które dopomogą ci stanąć na nogi. Jednym z nich bywa urlop zdrowotny, który zarządca uczelni udziela na podstawie oświadczenia lekarskiego. Wspaniale wykorzystany odpoczynek dla podratowania zdrowia na pewno dopomoże tobie zregenerować moce i sprawi, że ze świeżym duchem przybędziesz do ukochanej pracy. Urlop dla podratowania formy jest płatny i podczas jego trwania należą ci kompletne usługi i dodatki. Aby jednak urlop zdrowotny naprawdę odnowił ci formę i nie przerodził się w leniuchowanie, zaplanuj go z sensem.
Ustal, co chciałbyś ożywić? Może zaczniesz jeździć na rowerze i wygospodarujesz chwilę na przyrządzanie zdrowych śniadań? Odnajdziesz na nowo wartość w pospolitych sprawach? Pamiętaj, jedynie że urlop zdrowotny, choć jawi się podobny, nie jest urlopem turystycznym więc nie możesz jechać na wakacje. Poza tym to jednak także jest relaks. Chwyć iskrę na nowo i wróć.

Dla zalogowanych