Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/conversantcomm.pl/includes/menu.inc).

Zakupy za granicą i w Polsce

doba zakupów internetowych
W dobie internetu i pośpiechu coraz częściej kupujemy w sieci. ułatwiamy sobie życie poprzez sprzedaż internetową. Dzięki zakupom przez internet jesteśmy w stanie nabyć cały potrzebny nam asortyment.

Zakupy
Author: iStock
Source: iStock

Zakupy online
Najpopularniejszymi serwisami, które proponują wszelaki asortyment w jednej lokalizacji jest Allegro czy Ebay. Możemy tam zalicytować produkt lub kupić go bezpośrednio u sprzedawcy. Jeżeli kupujemy jakiś produkt na aukcji upewnijmy się, że jego cena nie przekroczyła tej w zwykłym sklepie. Licytując pewnie produkt można ustawić bezładne powiadomienia mailowe lub sms o podbijaniu ceny przez innych uczestników. Jeśli chcemy kupić zagraniczne produkty wystarczy napisać frazę np.zakupy w USA. W internecie znajduje się bardzo dużo porównywarek, które pomagają nam wycenić produkty. Sugerują, które sklepy posiadają je w swoim asortymencie oraz gdzie kupić najtaniej. Wielu z nas robi zakupy w Niemczech, kupując proszki, środki czystości oraz słodycze. Tani kurier jest także istotnym faktem, który powinien mieć wpływ na to gdzie mamy zamiar się zaopatrzyć. Gdy masz zamiar kupić dany pewien produkt sprawdź, kim jest sprzedający, poszukaj danych firmowych. Nie zapominaj o danych adresowych.

Handlowanie online
Gdy stajesz po drugiej stronie, czyli wystawiasz swoje produkty na aukcję lub masz własną działalność pamiętaj o kilku ważnych zasadach sprzedawania. Akcesoria oraz asortyment wystawiany na licytacje powinien posiadać przejrzystą prezentację. Oznacza to, że zdjęcia, które wykonujesz produktom muszą być wyraźne oraz przedstawiać produkt, jaki jest wystawiany na aukcję. Informacja o produkcie powinna być rzetelna. Każdą wadę produktu, jeżeli taka jest trzeba opisać.

Jeżeli spodobał Ci się analizowany wpis, kliknij ten link - z pewnością też warto zobaczyć tutaj następny ciekawy materiał.

Na swojej stronie internetowej czy aukcji musisz podać wszystkie niezbędne informacje. Czyli dane adresowe jeżeli posiadasz firmę to także dokładne namiary na nią. Tanie przesyłki są też istotnym faktem. Klienci nie lubią przepłacać i długo czekać. Jeżeli nie masz jeszcze podpisanej umowy z żadnym dostawcą warto rozeznać się w internecie. Wpisz w wyszukiwarkę frazę tania paczka. Na pewno pokaże się pełno firm, które się tym zajmują. Nie zapominajmy o tym, że jest także coś takiego jak wysyłka(polecamy regranulat styropianowy) za granicę. Osoba zaopatrująca się u ciebie musi podać precyzyjnie gdzie ma zostać dostarczony towar. Nie możemy się pomylić przy adresowaniu.

Dla zalogowanych